KILIÇDAROĞLU’NDAN BİR TERBİYESİZLİK DAHA!!!

İstanbul Büyükşehr Belediye Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu Bahçeşehir Üniversitesi’nde katıldığı panelde kendisine soru soran vakit muhabiriVakit muhabirini salondan attırdı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, seçim programı çerçevesinde dün Bahçeşehir Üniversitesi’ndeydi. Kemal Kılıçdaroğlu ve Gürsel Tekin Üniversitede “Seçim ve İletişim” konulu konferans verdi. Konferansın soru cevap kısmında mikrofonu eline alan muhabir Hüseyin Kulaoğlu, Kılıçdaroğlu’na, “Konuşmalarınızda sürekli dürüstlükten bahsettiniz. Geçtiğimiz günlerde basın mensuplarını toplayarak Kağıthane Gürsel Mahallesi Bahçeler Caddesi’nde bulunan sade bir eve taşındığınızı ilan ettiniz. Oysaki ikametgâhınız başka bir adreste görülüyor. Bu adreste CHP İl Meclis Üyesi Hüseyin İmre Bey’in evi gözüküyor. Ben iki eve de gittim ikisinde de yoksunuz bu çelişkiyi açıklar mısınız?’ şeklinde soru sordu.
Kılıçdaroğlu ve Tekin soru karşısında adeta şok oldu. Kemal Kılıçdaroğlu, soru üzerine Kâğıthane’de oturduğunu izah etmeye çalıştı. Muhabir Kâğıthane’nin hangi mahallesinde oturduğunu sormaya çalışırken araya giren CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin salonun elektriklenmesine sebep oldu. Muhabiri hedef gösteren Gürsel Tekin, salonda bulunan CHP’lilerin arkadaşımızı hedef almasını sağladı. Böyle bir soru sormasının ayıp olduğunu ileri süren Gürsel Tekin, CHP’lilerin daha da saldırganlaşmasına yol açtı. Kemal Kılıçdaroğlu, muhabir Hüseyin Kulaoğlu’nun “Hangi mahallede oturuyorsunuz” sorusuna cevap olarak “Gürsel Mahallesi” dedi.
Reklamlar

4 Yanıt to “KILIÇDAROĞLU’NDAN BİR TERBİYESİZLİK DAHA!!!”

 1. sebilayafra Says:

  KILIÇTAROĞLUDANDA BÖYLE DAVRANIŞ BEKLENİR HANİ GAZETECİLERİN ÖZGÜRLÜĞÜ BAŞKA GAZETELERDEN OLSA İSTEDİKLERİNİ SORARLARDI VAKİT OLUNCA AĞIZLARINI AÇTIRMAZLAR İSTANBUL GÖR BU DAVRANIŞI BÖYLE BAŞKAN OLURMUUUUUUUUUUUUU??????????????????

 2. klip Says:

  Bu adamlar maalesef dindar insanlara tahammül edemiyorlar.

 3. İbrahim Nail Acar Says:

  “Gürsel mahallesi” il başkanının adıyla tam uyuşmuş yani.seni kolladığına göre kesin o mahallede oturuyorsundur.

  bu ahberi özgür medyadan bahsedenlerin gözlerine sokup sokup çıkartmak lazım. yazıktır ya…

 4. celalaydogan Says:

  medayayı savunan her fırsatta baykal ve ekibi nedn böe bir terbiyesizlik yapıyor.. sadece yandaş medyaya özgürlük isteyen sahp çkan bi,r parti bu..
  terbiyesizler bugün muhabiri yarın türbanlı kadınları bunalrın işi gücü kavga niza ..


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: