İSTANBULLU NASİHATI!!!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, CHP’nin İstanbul adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na seçime kadar İstanbul’u öğrenmesi tavsiyesinde bulundu.

Topbaş, Küçükçekmece’deki yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği bir alışveriş merkezinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Bir gazetecinin, ”(İSPARK’ın değerini Kılıçdaroğlu büyük sözü dinle !!!açıklasın, yoksa ben açıklayacağım) demiştiniz. Dün Kılıçdaroğlu (İSPARK’ın değerli olması bizi memnun eder) şeklinde açıklama yaptı. (30 Martta belediyenin başında ben olacağım diyor)” şeklindeki ifadesi üzerine Topbaş, Kılıçdaroğlu’nun kendisini farklı yerlerde, farklı havalarda bulduğunu belirterek, yolunun açık olmasını temenni etti.
Bir gazetecinin, ”Kılıçdaroğlu, dosya açıklamayı bıraktı, (projelerimi açıklayacağım) diyor. Ne düşünüyorsunuz?” sorusu üzerine de Topbaş, şöyle konuştu:
”Kılıçdaroğlu dosyadan vazgeçti, ama (başkanın hazırladığı projelere sahip çıkacağım) diyor. Bizim projelerimizden, benim çalışmalarımdan bahsedebilir. Bilgi istiyorsa, arkadaşlarımız kendisine detaylı bilgi verirler. Çünkü biz işlerimizi devlet sırrı gibi saklamıyoruz. Adaylığı, İstanbul’u biraz daha fazla öğrenmesi için fırsat olur.”
Bir gazetecinin, ”Kılıçdaroğlu sizi bazı konularda başarılı buluyor. Siz onun yaptığı hangi işleri beğeniyorsunuz?” sorusuna Topbaş, ”Hangi işini gördük ki beğeneyim. Gördüğüm kadarıyla özellikle belediyecilikle ilgili bir bilgisi ve becerisi de yok. Ancak kelime oyunu ve münakaşa ortamını seviyor, onu gördüm” yanıtını verdi.
Reklamlar

3 Yanıt to “İSTANBULLU NASİHATI!!!”

 1. İbrahim Nail Acar Says:

  hakikaten ya bu kılıçdaroğlu nerden çıktı. belediyecilik geçmişi nerden geliyo acaba? yada öyle bir geçmişi varmı?

 2. murat Says:

  benim babam bana chp varken istanbulun başında 3 haftada bir banyo yapıyorduk çöpümüzü ise toplayana dualar ediyorduk diyor…ben o günleri yaşamak istemiyorum :):) syn topbaşın yaptıkları zaten ortada chp 3 milyonluk izmirde ne yapabilmiş ki 15 milyonluk istanbul da ne yapacak…

 3. celalaydogan Says:

  güzel nasihat bence.. istanbulu bilmeyen istanbula aday olmaz..
  aday oldgunu açıkladı ne projesi var ne bişiy tpbaşın projelerinden başka bişey yok dilinde işi
  bilen yapar onuda topbaş yapar…


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: